בחזרה לאתר 


 "מי השף?" הוא משחק עם ערך מוסף. המשחק מאתגר ומימד התחרות מוסיף הרבה עניין. השחקנים נהנו ועל הדרך גם למדו על תזונה בריאה - הרווחנו.


תכנית הבקר של ערוץ 10 עם אורלי וגיא

 


   מי השף הוא משחק רביעיות אבל הוא בעצם הרבה יותר מזה....


  מחפשים מה לעשות עם הילדים בימות הקיץ החמים?..... ארבע בנות תשע שהשתעשעו במשחק וסיימו אותו בשתיית שייק פירות מרענן, הצביעו בעדו.


 המלצת הצוות המקצועי לפעילות מהנה ובריאה עם הילדים.


 אפרת מנשרי גורן: גם כשנמצאים בין ארבע קירות אפשר להנות... אצלנו המשחק הפך ללהיט.


 משחק רביעיות שמקנה מידע על מאכלים בריאים וגם מפתה ילדים לאכול כאלה. צבעוני ומזמין.

רדיו תל אביב 102 FM - ראיון עם מיכל צפיר בתכנית "חיים טוב יותר": לקראת חופשת הקיץ - איך נעודד ילדים לצרוך יותר פירות וירקות.  הדוגמנית מיכאלה ברקו: בתור מישהי שמכירה את עולם הדוגמנות מקרוב, כואב לי לראות בחורות צעירות שסובלות מהרגלי תזונה כל כך לא בריאים ולו רק משום שהחברה מכתיבה מודל יופי מסוים. חשוב שנבחן את עצמנו ואת ההרגלים שאנחנו מלמדים את ילדינו עוד מגיל צעיר. בין אם זה הרצון להיות רזה כמו דוגמנית או עודף משקל והשמנת יתר. הרגלי אכילה בריאים יכולים למנוע מצבים כאלו עוד לפני שהתחילו. לכן אני רוצה להמליץ לכם על "מי השף?" .


  "לאחר ששיחקנו מספר משחקים עם הילדים (בני 8 ו 6), עלה כי אכן מדובר במשחק מהנה, משעשע וחינוכי. הילדים התמודדו עם משימת קריאת התוכן בכרטיסים, למדו במהירות לזהות את התמונות השונות ואף התעניינו בחלק מהמתכונים. כרטיסי המשחק, הגדולים מהרגיל, וההפקה האיכותית של הדפוס מוסיפים רבות לתחושת ההנאה". 


רשת המקומונים החרדית "חדשות שלנו": "מי השף?" נועד לחשוף את הילדים לחווית הבישול וההנאה במטבח - כדאי שיהיה לכם בבית !


אתר מאמי & דדי: "משחק משותף הוא דרך נפלאה לאפשר זמן איכות והנאה עם בני משפחה וחברים, תוך כדי לימוד ואימוץ אורח חיים בריא וחינוך לתזונה נבונה." 


תפוז - הבלוג של שרית יוכפז: "כאמור עברנו דירה ובימים הראשונים טרם התחברנו לאינטרנט,טלויזיה וכו'.. רוב הצעצועים של הילדים עדיין נמצאים בקרטונים והמשחק  "מי השף"נחת אצלי כמו משמים! הילדים קיבלו אותו בסקרנות רבה וכבר השם גרם להם לפתוח את האריזה בהתלהבות ! בדיוק באו ילדי השכנים החדשים לבקר וזו הייתה דרך מעולה להתחבר אליהם ולהכירם. הילדים שלי (וגם של השכנים) ממש התמכרו למשחק והעסיקו את עצמם בכיף ,זמן לא קצר. גם אנחנו ההורים הצטרפנו לחגיגה ובהמלך השבת נהננו ממש לשחק עם הילדים וגם על הדרך להקנות להם הרגלי תזונה נכונים בכיף וכל זאת תוך כדי משחק והנאה. משחק קופסא כייפי ובריא לילדים."


צרכנות לילדים ולגדולים-יולי לביא: "הילדים שלי מאוד אוהבים לעזור לי בבישולים ואם אפשר לשלב את נושא הבישול ותזונה בריאה במשחק, אז מה טוב. מומלץ!"


אתר שאריות ברשת: משחק קופסא חדש, המקנה לילדים הרגלי תזונה נכונה והבנה של חשיבות אכילת פירות וירקות.


הבלוג של שרית יוכפז: מומלץ!

                                                                                                                                                          לחזרה לאתר של "מי השף?" 

מי השף? - משחקים לתזונה נבונה| הדס יריב